Członkowie


CZŁONKOWIE

profilowe krzysiekKrzyś. Ulubieniec damskiej części publiczności oraz nieco mniejszej męskiej. Gdy jest głodny, zaczyna strasznie gwiazdorzyć, ale poza tym swój chłop. Krzysiek jest osobą, która zamiast doskonalić jedną rzecz do perfekcji, chwyta się tysiąca innych. Było by to sporą wadą, gdyby nie to, że wbrew prawom ciążenia, kinetyki, ogólno pojętej fizyki, prawu dżungli, prawom zwyczajowym, prawom jazdy i wielu innym… większość tych rzeczy zwyczajnie mu wychodzi. Gdy wystawiamy teatr ognia, Krzysiowi przypadają na ogół role czarnych charakterów. Cóż, jakoś się tak kojarzy…


profilowe łukasz


Łukasz
jest wielkim fanem Henryka Sienkiewicza. Dlatego lubi wojować ogniem i mieczem, najlepiej jednocześnie. Widząc więc na pokazie wojowników walczących ognistymi mieczami, możecie mieć Państwo niemal pewność, że Łukasz jest jednym z nich. Od lat trenuje rozmaite sztuki walki, co daje się zauważyć w jego występach. Świetnie też się czuje mając w ręku kij ogniowy. Efekt tego taki, iż jako człowiek pełen sprzeczności, potrafi zrobić pokaz na poziomie i kijowy zarazem.


profilowe Kasia
Kasia
to kobieta o gorącym temperamencie. Ma też jednak zadatki na strażniczkę „domowego ogniska”. Wrodzona ciekawość i fascynacja ogniem sprawiły, że chwyta się za niemal każdy dostępny sprzęt ogniowy i osobiście przeprowadza wszelakie testy pirotechniczne. Ostatecznie ze wszystkich ogniowych zabawek poi okazało się czymś od czego trudno ją oderwać – dziewczyna lubi nieźle zakręcić. Jej wielki entuzjazm oraz zaangażowanie sprawiły, że członkowie zespołu nazywają ją pieszczotliwie „Szefową”.

 


profilowe Ala


Alicja
i jej magiczny Levistick zabiorą was do krainy czarów. Wiele wnosi do grupy i nie mówię tu tylko o domowych wypiekach na próbach. Jest znakomitą partnerką do układów synchronicznych i nauczyła starszych członków zespołu niezwykle trudnego i zawiłego dialektu młodzieży licealnej. TYLE WYGRAĆ!


profilowe Domi


Dominika
to złota dziewczyna. A przynajmniej wzięła sobie do serca, że mowa jest srebrem a milczenie złotem. Zapytana o swoje ciche usposobienie odpowiada, iż zbrodni nie planuje się głośno. Póki co jednak, w trakcie jej występów z poi, wachlarzami czy też iskrami nikt nie ucierpiał.